Kurumsal

Asel Fethiye Muğla merkezli firmamız , uzmanlık alanı olan uzaktan kumandalı otomatik bahçe garaj kapı motor sistemleri,kamera güvenlik sistemleri (UZAKTAN KUMANDALI YANAKAYAR SÜRGÜLÜ OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ, DAİRESEL AÇILIR KANATLI OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ, KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ,KAMERA SİSTEMLERİ,ALARM SİSTEMLERİ) tüm otomasyon ve güvenlik sistemleri için doğru ve sağlam bileşenlerini tercih ederek kullanıcılara sunar. Uzun ve problemsiz fiyat ile fayda hedefli üstün tasarımlı otomatik kapı motorları ve teknolojik güvenlik ekipmanları kullanır. Kullandığımız tüm kapı motorları ve güvenlik ekipmanları üretiminde uluslararası sertifikalıdır. Güvenilirliğin ve rekabet gücünün mutlaka birleştirilmesi gereken ihtiyaçların bilincindeyiz. Firmamızın bilgi ve becerisi tedarik, montaj, satış sonrası servis hizmetimizle uzun bir uzmanlık deneyimine dayanmaktadır. .

Misyonumuz

• Saha tecrübemizle otomatik kapı ve kamera sistemleri ürünlerinin kalitesinin sürekli iyileştirilmesini teklif etmek;


• Her zaman çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi ilkelerini göz önünde bulundurarak, otomatik kapı motorlarımızın ve satış sonrası hizmetlerin zamanında ve teknik gerekliliklere ve teslim sürelerine uygun olarak sağlanması için müşteri memnuniyeti;


• Kapı otomasyonu ve kamera güvenlik sektör pazarını montajsız malzeme  satışlarıyla ülke içi genişletmek;


• Sürekli inovasyon yönetimi için çabalamak ve kapı otomasyonu,kamera sistemlerinde yenilikçi olmak;


• Uzman Tekniker ile montajı doğru ve güvenilir kapı ve güvenlik otomasyon hizmeti sağlamak;


• Kalite ve Çevre ile ilgili kapı otomasyon ve kamera sistemleri ticari kanun yükümlülüklerine uymak;


• Otomatik kapı güvenlik ekipmanları(kamera,flaşör lamba, emniyet fotoseli,gsm modül,alarm v.s.) ile , normal durumlarda, manuel anahtarlarla acil durumlarda, eksiksiz kurulum yaparak kapı motor emniyet tertibatlarını işler tutmak;


• Otomatik kapı ve kamera güvenlik çözüm hedefleri belirleyerek, performans ve uygunluklarını değerlendirerek Kalite ve Çevre Yönetim Sistemini de dikkate alarak sürekli iyileştirmek.

NP EN ISO 9001:2015

Kalite Tecrübeyle Deneyimlenir

Kullandığımız tüm malzemeler tasarım ve ar-ge ile kendisini ispatlamış geçmişi ile paranızın karşılığını verir.

 30 yılı aşkın deneyimiyle, Electrocelos, SA,https://motorline.pt/empresa/ ) teknoloji şirketi tarafından PORTEKİZDE üretilen Motorline marka ( https://motorline.pt/produto/slide800a-slide1024/ )güçlü arge ile paranızın karşılığını veren üstün tasarım nitelikli kapı motorlarını tercih etmekteyiz. Uzun süredir sahada deneyimlediğimiz, sürekli gelişen modellerle motor yelpazesi Ce işareti yanında Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi standartları temel, NP EN ISO 9001:2015 ve NP EN ISO 14001: 2015 standartlarındadır.

Temel Değerlerimiz

Otomatik Kapı Montajları ve Kamera güvenlik sistemleri için, siz değerli müşterilerimize doğru seçilmiş ve kaliteli malzemeyle, profesyonelce söz verdiğimiz zamanda gerçekleştirmek.

  • Uzman Tekniker ile kaliteli hizmet
  • Satış sonrası kesintisiz destek
  • Dürüst ticaret ile piyasa saygınlığı edinmek
  • Tam müşteri memnuniyetiyle tavsiye kazanmak
Call Now Button