Otomatik Kapı Motoru İş Teslimatı ve Ödeme Şartları

Ödeme ve teslimat siparişler ön ödeme alındıktan sonra montaj edilir. Muğla ili dışından siparişlerde ön ödeme hesaba geçtikten sonra ürün kargo edilir.Faturanız,İş teslim tutanağı ve garanti belgesiyle teslim edilir.

Ödeme seçenekleri:

  • Nakit
  • Banka havalesi ile ödeme

Ek Bilgi:

FİYATLAR +KDV DİR. SİPARİŞİNİZİN ÖDEMESİ FİRMA HESABIMIZA GEÇTİKTEN SONRA İHTİYACINIZ ve TERCİHİNİZ DOĞRULTUSUNDAKİ MARKA VE MODEL OTOMASYON ÜRÜNLERİ BAYİSİ OLDUĞUMUZ İTHALATÇI FİRMALARIN MOTORLINE, BFT, NICE, SOMFY, FAAC, GENIUS, FİRMALARININ TÜRKİYE ANA DAĞITIM OFİSLERİNDEN TEDARİK EDİLEREK ,MUĞLA İLİ İÇİNDE MONTAJ İSTEDİĞİNİZ ADRESİNİZE KARŞILIKLI RANDEVU İLE MONTAJ YAPILIR. ÜRÜNLERİN GARANTİLERİ İTHALATÇI DEPO ÇIKIŞIYLA BAŞLAR. İKİ SENEDİR. ÜRÜNLERİNİZDE GECİKME YAŞANMAMASI İÇİN SİPARİŞ GEÇERKEN ÖDEME DEKONTU, FATURA ADRESİNİZİ, MONTAJ SEVK ADRESİ FARKLI İSE MONTAJIN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ ADRESİNİZ, MUĞLA İLİ DIŞINDAN SİPARİŞLERDE TERCİH ETTİĞİNİZ  ANLAŞMALI KARGO FİRMANIZI;

info@aselkapimotoru.com adresimize mail yoluyla ya da mobil +90 555 152 70 72 whatsapp tan atabilirsiniz.

KARGO ÜCRETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.

Montajlı çalışmalarda siparişten kalan tutar iş bitimi GARANTİ BELGESİ VE TUTANAKLA ürün tesliminde nakit tahsilat yapılır.

Call Now Button