kapı motoru Tamir ve Servisi

tam zamanında söz verdiğimiz gibi.

Yaşayabileceğiniz her sorun için zamanında bir çözüm üretiyoruz. Otomatik kapı motoru tamirlerini, motor ile uyumlu ve orjinal yedek parça ile uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. 

Kapı Motoru Montajlarını Uzman Ekibimiz Yapar.

Tüm otomatik kapı montajları, fabrika kurulum ilkelerini titizlikle uygulayan eğitimli saha ekibimiz tarafından gerçekleşir.Montaj için süre tutmayız.İşin emniyetli ve düzgün olması için gereken vakit her zaman vardır.

otomatik kapı garanti
Montajlı Satışlarda Yerinde Gerçek Garanti Veriyoruz.

Konusunda deneyimli uzman ekibimiz arızanın kaynağına iner.Kapı motoru montaj ve fabrikasyon hataları varsa garanti içinde değerlendirilir.Garantiden yedek parça değişimi ücretsiz gerçekleşir.

otomatik kapı tamiri
Şimdi Periyodik Düzenli Bakım Aboneliği Başlatın.

Montajlanan kapı motorunun sağlıklı çalışabilmesi için mekanik kontrollerin düzenli yapılması gerekir.Eğer dilerseniz sizin için bakım abonelik sistemiyle periyodik kontrolleri gerçekleştirebiliriz.

kırık emniyet fotoseli
Her arızanın garantiye giremediğini hatırlatırız.

Kapı motoru bağlı olduğu mekanik ve ekipmanlar ile beraber çalışır.Bu ekipmanlar zarar gördüğünde (araçla çarpma, enerji problemleri , evcil hayvan zararları,motora gelen kablo tesisat arızası, heşerat v.b.) motor koruma güvenlik modları (termik, haberleşme v.b.) devreye girer. Bu tarz arızalar ücret mukabili arıza çeşidine göre bilgi verilerek gerçekleşir. Servis ücreti,parça hariç arıza tespiti ve tamirini kapsar.

Otomatik kapınızda Elektrik kesintisi ve sıkışmalar.

Elektrik kesintisi ya da kapı mekanik arızaları v.b. durumlarda el ile kapıyı açmanız gerekir.Otomatik Kapınızın Motorunun Montaj sonrası iş teslim zaptıyla orjinal manuel anahtarı ve yedeği teslim edilir.Kayıp durumunda anahtarların yedekleri firmamızda yoktur.Güvenlik nedeniyle kilit mekanizmasının komple kit halinde takılması gerekir. 

Otomatik Kapınızda Otomasyon Arıza Kaza Nedenleri.

Satışını yaptığımız kapı motorları uluslararası güvenlik sertifikalarına sahiptir. Tüm kapı motorları, araç giriş – çıkış / açma – kapama, mantığı prensibine göre çalışır. Çocuklarınızı kapı çalışma alanından uzak tutunuz. Arıza ve kazaları önlemek için sisteme müdahale etmeyin, yetkisiz kişilere müdahale ettirmeyin. Arıza oluşması halinde kapı motoruna bağlı enerjiyi sigortadan kapatıp ve firmamıza servis talebiniz için gecikmeden bildirim yapınız. Garanti 3. şahıslar müdahalesi ve bilgimiz dışında kopya kumanda ile bozulur. Kapı çalışma alanında  v.b. hiç bir eşya bırakmayın. Motor ve ekipmanlara su tutmayın. Motorlarımız Ip44 protoklüne sahiptir. Normal yağış motoru etkilemez. Doğal afet v.b. durumlar hariçtir.

Motorline, Nice, Bft, Genius, Somfy, DAE, Faac, Life, Daspi, Came, Whiterose, Cuppon, ve diğer tüm seçkin yana kayar kapı motoru,dairesel kapı motoru,kollu bariyer sistemleri arızaları için tamiri ve bahçe kapı motor değişim servisi hizmetimiz vardır .

Call Now Button