kapı kumandası

Uzaktan kumandalı otomatik bahçe kapı motoru sistemi  menkulün gerçek değerini yükseltir. Gündelik hayatınız otomatik motorlu garaj kapınız ile daha zahmetsiz hale gelir. Aracınızdan inmeden  bir tıklamayla kapıyı açarsınız. Araçla çıktıktan sonra arkanızdan kapınız otomatik kapanır. Mülkünüzden çıkmadan misafirlerinizi içeri alırsınız. Uzaktan kumandaya bastığınızda otomatik kapınız açılır ve zamanında kapanır. Kontrol tamamen sizde olur.  

Otomatik garaj kapı sisteminin, otomatik kapama özelliği sayesinde acil çıkabilirsiniz. Uzaktan kumandaya basılmasa dahi otomatik garaj kapınız açık kalmaz. Demir kapınızı açmak kapatmak için kuvvet harcamazsınız. Yağmur v.b. dış etkenlerden etkilenmeden açma kapama yaparsınız. Bahçe kapınızı hem emniyetli hem de daha güvenli hale getirmiş olursunuz.

Otomatik kapı sayesinde yabancıların bahçenize girmesini engellersiniz. Çocukların bahçenizde daha güvenle oynar. Evcil hayvanlarınız dışarı kaçmasının da önüne geçmiş olursunuz. Opsiyonel olarak gsm modül, ogs, hgs,plaka tanıma sistemleri, kolayca kurulumunu yaptığımız otomatik garaj kapı sistemine adapte edilebilir.

Eğer bir mevcut otomatik kapınız yok ise çevredeki mimariye ve zevkinize uygun bir çok renkte ve özellikte otomatik kapı imalatları isteğinize ve bütçenize göre proje olarak yapmaktayız.

Sizin için doğru seçilmiş otomasyon sistemini kuruyoruz.

Amacımız sizlerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda uluslararası standartlarda ve otomasyon kalitesi yüksek doğru motor kurulumunu gerçekleştirmek, doğru seçimlerle, uzun ömürlü problemsiz kapı otomasyon çözümleri sunarken satış sonrası da kapı otomasyonu tamirlerini orjinal yedek parça beraberinde, gerçek garanti ile bu hizmeti desteklemektir.

Call Now Button